Draf ber.trainers
Entrainement Andries van der Blonk te Assendelft
tel: 075-6873248
email: avdblonk@tele2.nl

Entrainement Appie Bosscha
tel: 0625 384 268
email: Bosscha01@hetnet.nl

Entrainement Bas Crebas te Bant
tel: 0527-620550
email: bas@brennels.nl

Entrainement Jan van Dooyeweerd te Zwaanshoek
tel: 023-5286874
email: stal.van.dooyeweerd@live.nl

Entrainement Jeroen Engwerda te Biddinghuizen
tel: 0321-317368
email: j.engwerda@kpnmail.nl
www.entrainementengwerda.nl

Entrainement Sinie de Glee te Oranjewoud
tel: 0513-688957

Entrainement Henk Hamming (Hanovers Hoeve)
tel: 0513-633319
email: info@hanovershoeve.nl
www.hanovershoeve.nl

Trainer Willem Hamming te Deurze
tel: 0653-264981

Entrainement Elco Korrel
tel: 0653 793 337

Entrainement A.J. Mollema te Wolvega
tel: 0653-176715
email: info@arnoldmollema.com
www.arnoldmollema.com

Entrainement: J. Offeringa
tel: 0657 430 704
emai: jeroso@home.nl

Entrainement Aad Pools te Uitgeest
tel: 0251-311160
email: m.a.pools@casema.nl

Entrainement Kurt Roeges te Ureterp
tel: 0618 887 919
email: kurtroeges@hotmail.com

Trainer W.J.J.Swart te Egmond Binnen
tel:072-5411493
email: w.j.j.swart@wanadoo.nl

Entrainement Dion Tesselaar
tel: 0653 269 797
email: diontesselaar@hotmail.com

Entrainment B.G.M. Vader te Zoetermeer
tel: 0616-950362
email: kvader@wanadoo.nl

Entrainement Rob de Vlieger te Zwaanshoek
tel: 0252-522086
email: rob@robdevlieger.com
www.robdevlieger.com

Entrainement Marian Vos te Zevenhuizen
tel: 0594-631551
email:

Entrainement Nathalie de Vreede
tel: 0655 373 964
email: wonderwoman@hotmail.com